Виробничо-будівельна

група компаній

Будівництво та цивільна інженерія

Компанія ВЕСТТ спеціалізується на виконанні загальних будівельних і спеціальних робіт із зведення об’єктів різного цільового призначення і будь-якої складності, у тому числі повний перелік робіт з будівництва споруд «з нуля». Житлове будівництво ведеться за двох напрямів: висотне і малоповерхове будівництво. Були виконані проекти і загальні будівельні роботи для замовників соціальної сфери, морегосподарської ґалузі, харчової, нафтогазової та інших ґалузей промисловості у різних регіонах України (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька, Полтавська області). У наявності є напрацьована система управління з постачання якісних будівельних матеріалів від перевірених постачальників, з якими компанія має довготривалі ділові зв’язки, зосередивши увагу на використанні сучасних ресурсо- та енергозберігаючих технологій будівництва.

Наявність діючих дозвільних документів (ліцензія Державної архітектурно-будівельної інспекції України, дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки Держпромнагляду України), сертифікат ISO 9001, дають право виконувати на об’єктах будівництва весь комплекс робіт.

 

Якісне виконання робіт забезпечується висококваліфікованим професійним складом інженерно-технічних працівників і робочих, наявністю проектної групи. Майже 80% наших співробітників працюють у компанії понад 10 років.

Високий професіоналізм ґрунтується на практичному досвіді з використанням ефективних сучасних систем, методів і засобів, завдяки чому контрактні зобов’язання виконуються з високою якістю. У компанії спеціалісти постійно підвищують свій професіоналізм (запроваджено систему самоосвіти інженерно-технічного персоналу, постійно діють атестаційні комісії, проводиться підвищення кваліфікації і навчання спеціалістів у спеціалізованих навчальних закладах/організаціях, відвідування семінарів і тренінгів, участь у виставках, у тому числі і міжнародних).

 

«ВЕСТТ» спеціалізується на промисловому і цивільному будівництві.

Ми надаємо послуги повного комплексу проектування:

 • індивідуального житлового будівництва;
 • високо- і малоповерхових житлових будинків;
 • виробничих будівель і споруд, складських комплексів;
 • адміністративних будівель (офіси, готелі, торгівельні центри);
 • газових котельних, електростанцій, трансформаторних підстанцій,

а також послуги будівництва, починаючи з нульового циклу робіт:

 • спорудження газопроводів високого і низького тиску;
 • монтаж гідро- і теплотурбінного обладнання, котельних установок різної потужності;
 • будівництво, реконструкції сховищ для нафто- і газопродуктів, зріджених газів та інших нафтопродуктів «під ключ»;
 • монтаж металоконструкцій різної складності, залізобетонних конструкцій (будівництво АЗС);
 • реставрація і реконструкція пам’ятників архітектури.

 

Роботи з берегоукріплення

Також ТОВ «ВЕСТТ» успішно виконує роботи по монтажу і демонтажу берегозахисних споруд, а саме тетраподів на відстані 60 метрів від кромки моря – водойми. Ми використовуємо тетраподи власного виробництва. Наш завод має можливість виготовляти, як малі тетраподи (Т-1,5; Т-3,0 і тд.), так і великі (Т-20; Т-25). Виготовляються вони з гідротехнічного бетону, з обов’язковим дотриманням усіх вимог по морозостійкості, водонепроникності і класу міцності на стиск (не нижче С20 / 25), відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.6-119: 2010.

З питань співпраці зв’яжіться з нами зручним для Вас способом

  Замовити зворотний дзвінок
  Ми зв’яжемося з Вами протягом години   Замовити зворотний дзвінок
   Ми зв’яжемося з Вами протягом години