Виробничо-будівельна

група компаній

Виробництво і реалізація ЗБВ

Завод ЗБВ в Одесі компанії ВЕСТТ виробляє залізобетонні вироби на європейському обладнанні компанії CGM (Італія) шляхом віброформування. Під час виробництва використовують жорсткий бетон. Завдяки цьому досягається негайне розформування виробів, що сприяє підвищенню продуктивності від 80 до 200 одиниць за робочу зміну.

У виробництві компанія ВЕСТТ використовує бетон марки В20, В25, В30 в залежності від виробу. До всіх виробів на заводі розроблено креслення і технічні умови для асортименту ЗБВ. Відділ технічного контролю (ВТК) і лабораторія відповідають за контроль якості на всіх етапах виготовлення.

 • Щебінь – перевірка марки на подрібнення, лещадність і фракційність;
 • Пісок – модуль крупності, вміст глинистих і пилоподібних часток;
 • Цемент – активність, межа міцності;
 • Контроль хімічних домішок до бетону, перевірка щільності;
 • ВТК перевіряє характеристики міцності готових виробів, а також партії бетону для їхнього виробництва;
 • Вхідний контроль кожної партії арматури. Перевірка на розрив у незалежній лабораторії. Наявність паспортів якості до кожної партії арматури.

За результатами вхідного контролю сировини, якщо виникає потреба, лабораторія коригує рецепти бетону для ЗБВ. Лабораторія і ВТК перевіряють характеристики міцності, виявляють та усувають причини браку готових виробів.

Завод ВЕСТТ має у розпорядженні великий склад готових ЗБВ в Одесі. Це дає змогу оперативно задовольняти поточні потреби замовників. У випадку недостатньої кількості у наявності, завод виробить необхідну кількість в обумовлені терміни.

ВЕСТТ може виробляти бетонні вироби на замовлення, під індивідуальні вимоги замовника, для експлуатації в агресивних середовищах, а також з високими показниками морозостійкості і водонепроникності. Для виробництва ЗБВ на індивідуальне замовлення нашим спеціалістам необхідне креслення. Якщо замовник не має креслення, достатньо буде й ескізу готового виробу. Конструкторське бюро ВЕСТТ самостійно підготує технічну документацію для виробу і нестандартної форми заливки.

Переваги ЗБВ ВЕСТТ:

 • Виконуємо повний комплекс робіт з проекту водопостачання і водовідведення (берегоукріплення). Виробництво ЗБВ, доставка на об’єкт, монтаж.
 • Якість ЗБВ підтверджено контролем на всіх етапах виробництва. А також вхідний контроль сировини від сторонніх постачальників. Усі залізобетонні вироби відповідають ДСТУ.
 • Прямі поставки сировини з кар’єрів і великих цементних заводів України.
 • Досвід і власна рецептура для кожного різновиду залізобетонних виробів.

Доставка ЗБВ по Одесі

Вартість доставки бетонних виробів на об’єкт замовника залежить від кількості, що поставляється. Для кожного замовлення транспортний відділ ВЕСТТ підбирає необхідну кількість одиниць техніки для транспортування і вантажно-розвантажувальних робіт і розраховує вартість доставки.

Є власна залізнична гілка, можливе відвантаження продукції до інших регіонів України залізницею.

  Замовити зворотний дзвінок
  Ми зв’яжемося з Вами протягом години   Замовити зворотний дзвінок
   Ми зв’яжемося з Вами протягом години