Виробничо-будівельна

група компаній

Трал для перевезення комбайнів

Причепи для перевезення сільськогосподарської техніки необхідні у найрізноманітніших районах нашої країни. Завдяки їм машини доставляються вчасно й у необхідне місце. Є можливість обрати з типових моделей або ж замовити причіп виробника за власними габаритами з необхідними параметрами.

Типи тралів

Є всього 2 розповсюджені типові причепи. Один з них необхідний для перевезення техніки, а інший безпосередньо для транспортування продукту. Велику увагу приділяють якості тралів. Вони обов’язково мають бути зносостійкими, надійними, відмінно справлятися зі своїм завданням в межах технічних характеристик.

Використовувати обидві моделі причепів можна за допомогою сідельних тягачів. Це Камаз-54115, Маз-54323, а також інші. Підприємство здатне випускати різноманітні причепи, обирати необхідно з огляду на технічні характеристики.

Характеристики

Комбайновіз спроможний перевозити майже 19 тонн вантажу. Водночас маса самого напівпричепа 8 тонн. Дуже важливо брати цей факт до уваги, плануючи транспортування. Ширина цього трала може бути до 3,8 метра. Цього достатньо для завантаження навіть великого комбайна і його безпечної доставки. Важливо враховувати колію коліс, вона складає 2,83 метри. Транспортувати трактор і зернову техніку можна автомобільними дорогами. Складаючи маршрут, необхідно брати до уваги розміри трала.

Другим варіантом стає напівпричіп-зерновоз. Він призначений для перевезення зерна, комбікормів та інших сипких продуктів. За технічними характеристиками подібний трал спроможний перевозити 21 тонну. Водночас він має ширину 3,8 метри. Під час транспортування також необхідно враховувати висоту, вона складає 2,5 метри.

Переваги

Використання сучасних тралів для транспортування має безліч переваг. Вони ідеально пасують до помірного клімату. Температура повітря може бути від -45 до +45 градусів. Це означає вільну експлуатацію у будь-який час доби. Присвоєння категорії 1 за ДСТУ (ГОСТ)[1] 15150 гарантує надійність, довговічність і стабільність.

Приємним фактом є те, що на трали можна нанести рекламні написи і зручне розфарбування. У будь-якій сільськогосподарській компанії ця техніка є незамінною.

[1] Тут мається на увазі ГОСТ 15150-69, який діятиме в Україні до 01.01.2022 року.

З питань співпраці зв’яжіться з нами зручним для Вас способом

    Замовити зворотний дзвінок
    Ми зв’яжемося з Вами протягом години      Замовити зворотний дзвінок
      Ми зв’яжемося з Вами протягом години