Виробничо-будівельна

група компаній

Виробництво причепів

3-вісний напівпричіп-платформа ВЕСТТ-930012

Призначення

Тривісний напівпричіп-платформа призначений для перевезення техніки й обладнання автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям. Основними тяговими автомобілями є сідельні тягачі типу МАЗ-64229, КАМАЗ 54115 або інші з аналогічними характеристиками.

Докладніше

2-вісний напівпричіп-платформа ВЕСТТ-930011

Призначення

Двовісний напівпричіп-платформа призначений для перевезення різних вантажів і техніки автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям. Основними тяговими автомобілями є сідельні тягачі типу Scania або інші з сідельним пристроєм заввишки не більш ніж 1250 мм.

Докладніше

3-вісний напівпричіп-платформа ВЕСТТ-930014

Призначення

Тривісний напівпричіп-платформа призначений для перевезення техніки й обладнання автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям. Основними тяговими автомобілями є сідельні тягачі родини МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ та ін.

Докладніше

3-вісний напівпричіп-платформа ВЕСТТ-930018

Призначення

Тривісний напівпричіп-платформа призначений для перевезення техніки й обладнання автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям. Основними тяговими автомобілями є сідельні тягачі родини МАЗ, КрАЗ, КАМАЗ та ін.

Докладніше

3-вісний самоскидний напівпричіп ВЕСТТ-950023

Призначення

Автомобільний тривісний самоскидний напівпричіп призначений для перевезення різних сипких вантажів автомобільними дорогами загальної мережі у складі автопоїзду з сідельними тягачами, що мають гідроустаткування

Докладніше

3-вісний напівпричіп-комбайновіз ВЕСТТ-975311

Призначення

Тривісний напівпричіп моделі ВЕСТТ-975311 призначений для перевезення зернозбиральних комбайнів або іншої техніки й обладнання автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям.

Докладніше

1-вісний напівпричіп-платформа ВЕСТТ-900011

Призначення

Одновісний напівпричіп-платформа призначений для перевезення різних вантажів автомобільними дорогами загального користування з твердим покриттям. Основними тяговими автомобілями є тягачі типу МАЗ-64229, КАМАЗ-54115 або інші з сідельним пристроєм заввишки не більш ніж 1250 мм.

Докладніше

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

Сучасне обладнання

Устаткування дає змогу виконувати розкрій металу за прямолінійною траєкторією (розпуск листа на смуги 5 різаками), виконувати криволінійне різання за програмою 2-мя різаками (плазмовий і кисневий), а так само виконувати прирізку фаски на прямолінійному зрізі листа

Роботи будь-якої складності

Різні напрямки металообробки, а саме токарні, фрезерні роботи, роботи будь-якої складності і конфігурації. Токарний парк дає можливість обробки на верстатах 16К20: Діп-300 Діп-500 РМЦ-6000мм. Рубка листового металу на гільйотині до S-16мм на довжину L-3000 мм

Великий досвід у виробництві

Великий досвід і компетентність в автомобільній техніці, висококваліфіковані конструкторські розроблення в поєднанні з гнучкістю під час вирішення технічних проблем дають змогу вирішувати будь-які поставлені задачі і задовольняти найвищі запити замовників.

Власне конструкторське бюро

Розроблення конструкторської документації. У штаті фірми ВЕСТТ є конструктори і технологи вищої кваліфікації і з величезним досвідом за плечима. Наше конструкторське бюро виготовить для Вас на замовлення проект конструкторської документації будь-якої складності і напряму.

КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія ВЕСТТ займається виробництвом причепів, напівпричепів та іншої техніки, у тому числі і на замовлення. Вся наша продукція сертифікована і проходить найсуворіший контроль якості.

З питань співпраці зв’яжіться з нами зручним для Вас способом

    Замовити зворотний дзвінок
    Ми зв’яжемося з Вами протягом години      Замовити зворотний дзвінок
      Ми зв’яжемося з Вами протягом години